Artisan (1.2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Links
ur: لنکس

en: Label
ur: عنوان

en: Normal
ur: عمومی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Color
ur: رنگ
