Artisan (1.3.1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Links
lt: Nuorodos

en: Label
lt: Etiketė

en: Components
lt: Komponentai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Height
lt: Aukštis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: here
lt: čia

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Info
lt: Informacija

en: White
lt: Baltas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Global
lt: Globalus

en: Black
lt: Juoda

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Accent color
lt: Pagrindinė spalva
