Artisan (1.3.2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Links
az: Linklər

en: Components
az: Komponentlər

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Global
az: Qlobal

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
