Artisan (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Search form
az: Axtarış forması

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Footer Top
az: Alt hissə üstü

en: Last page
az: Son səhifə

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: First page
az: Birinci səhifə
