arvodia-blog (1.0.0) - en to az translation catalogue (94 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Development
az: Develop

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Download
az: Yüklə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Contact
az: Kontakt

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Basic
az: Əsas

en: Appearance
az: Görünüş

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Default language
az: Defolt dil

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: People
az: İnsan

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation language
az: Tərcümə dili

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Favicon
az: Favikon

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Confirm password
az: Şifrəni təsdiqləyin

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: mobile
az: mobil

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Installing @drupal
az: @drupal quraşdırılır

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Personal contact form
az: Şəxsi əlaqə forması

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.

en: wide
az: geniş

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Site maintenance account
az: Saytın texniki xidməti hesabı

en: The text to be used for this link in the menu.
az: Menyuda bu keçid üçün istifadə ediləcək mətn.
