arvodia-blog (1.0.0) - en to lt translation catalogue (132 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Author
lt: Autorius

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: page
lt: puslapis

en: Article
lt: Straipsnis

en: Comments
lt: Komentarai

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: n/a
lt: n/d

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: status
lt: būsena

en: Contact
lt: Kontaktai

en: All
lt: Visi

en: Post
lt: Įrašas

en: Year
lt: Metai

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Month
lt: Mėnesis

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Events
lt: Įvykiai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: People
lt: Žmonės

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation language
lt: Verčiama kalba

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Installing @drupal
lt: Diegiama @drupal

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: wide
lt: platus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Site maintenance account
lt: Svetainės valdytojo paskyra

en: The text to be used for this link in the menu.
lt: Šios nuorodos tekstas naudojamas meniu.

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Put site into maintenance mode
lt: Perjungti svetainę į techninio aptarnavimo būseną

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: Allow other users to contact you via a personal contact form which keeps your email address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
lt: Leisti kitiems nariams susisiekti su Jumis el. paštu naudojantis jūsų asmenine kontaktų forma. Atminkite, nors Jūsų el. pašto adresas nepaviešintas bendruomenei, administratoriai vis tiek galės su Jumis susisiekti, net jei kontaktų forma išjungta.

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lt: Keletas specialių simbolių leidžiama, įskaitant tarpą, tašką (.), brūkšnelį (-), kabutes ('), apatinį brūkšnelį (_) ir @ ženklą.

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]
