Aspiration (1.1.0) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: System
gl: Sistema

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: wide
gl: grosa

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
