Asset Injector (8.x-2.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Code
ur: کوڈ
