Entity Association (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: Expanded
gl: Expandida

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Class
gl: Clase

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add menu item
gl: Engadir un elemento de menú

en: Edit menu item
gl: Editar elemento de menú

en: Delete menu item
gl: Eliminar elemento de menú

en: Limit
gl: Límite

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Target
gl: Destino

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: View page
gl: Ver páxina

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Full content
gl: Contido completo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón
