Entity Association (1.0.0-alpha6) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Expanded
he: מורחב

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Desc
he: יורד

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Edit menu item
he: עדכון שורה בתפריט

en: Delete menu item
he: מחק שורת תפריט

en: Limit
he: גבול

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Edit page
he: ערוך דף

en: Publish
he: פרסם

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Manage content
he: ניהול תוכן

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Full content
he: תוכן מלא

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Custom menu link
he: קישור תפריט מותאם אישית

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.
