Entity Association (1.0.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Revision
ne: संशोधन

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
