Entity Association (2.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
