Entity Association (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Class
lt: Klasė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Add menu item
lt: Pridėti meniu elementą

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Delete menu item
lt: Šalinti meniu elementą

en: Limit
lt: Limitas

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Edit page
lt: Redaguoti puslapį

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Applies to
lt: Taikoma

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Manage Content
lt: Tvarkyti Turinį

en: Manage content
lt: Valdyti turinį

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Add menu link
lt: Pridėti meniu elementą

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
