Entity Association (2.0.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (78 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Expanded
ca: Expandit

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Class
ca: Classe

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add menu item
ca: Afegeix element de menú

en: Edit menu item
ca: Edita l'element de menú

en: Delete menu item
ca: Suprimeix l'element de menú

en: Limit
ca: Límit

en: Entity
ca: Entitat

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content options
ca: Opcions del contingut

en: Publish
ca: Publica

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: empty
ca: buit

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: types
ca: tipus

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Applies to
ca: S'aplica a

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Entities
ca: Entitats

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat

en: @entity_type selection
ca: Selecció @entity_type

en: Add menu link
ca: Afegeix un enllaç de menú

en: Sort settings
ca: Paràmetres d'ordenació

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Custom menu link
ca: Enllaç personalitzat de menú

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.
