Astrology (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Icon
ar: أيقونة

en: Format
ar: التنسيق

en: Text
ar: نص

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Show only items where
ar: مواصفات انتقاء المحتوى المعروض

en: About
ar: حول
