Astrology (2.1.0) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Icon
ru: Иконка

en: Format
ru: Формат

en: Text
ru: Текст

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: To date
ru: По дату

en: From date
ru: С даты

en: icon
ru: иконка

en: Show only items where
ru: Показать материалы, у которых

en: About
ru: Информация

en: Search text
ru: Искать текст

en: Administer settings
ru: Управление настройками
