Corolla 2.0 (1.1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Text
id: Teks

en: Page title
id: Judul halaman

en: Page
id: Halaman

en: User login
id: Login pengguna

en: Tools
id: Alat

en: Tabs
id: Tab

en: Main menu
id: Menu utama

en: Status messages
id: Pesan status

en: User menu
id: Menu pengguna

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Footer menu
id: Menu footer

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer
