Corolla 2.0 (1.1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Links
fr: Liens

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Text
fr: Texte

en: Page title
fr: Titre de page

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: Tools
fr: Outils

en: Tabs
fr: Onglets

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: User menu
fr: Menu utilisateur

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales
