Corolla 2.0 (1.1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
