AT Tool 2.0 (2.0.2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Options
az: Seçimlər

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: User login
az: Loqin

en: Tools
az: Alətlər

en: Tabs
az: Tablar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
