AT Tool 2.0 (3.0.1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Options
lt: Nustatymai

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: User login
lt: Nariams

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Templates
lt: Šablonai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
