Atomic Block (1.0.1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: List
ru: Список

en: More
ru: Ещё

en: None
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: Center
ru: Центр

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Text
ru: Текст

en: Url
ru: Url-адрес

en: Padding
ru: Внутренний отступ

en: Button
ru: Кнопка

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Content title
ru: Заголовок

en: More link
ru: Ссылка "Ещё"

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: List Type
ru: Тип списка

en: Gradient
ru: Градиент

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
