Atomic Block (1.1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: More
ar: المزيد

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Text
ar: نص

en: Url
ar: المسار

en: Button
ar: زر

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: More link
ar: رابط المزيد

en: Image style
ar: نمط الصورة
