Atomic Block (1.1.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: More
az: Daha çox

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Text
az: Mətn

en: Button
az: Düymə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: More link
az: Daha çox link
