Atomic Block (1.1.2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: List
it: Elenco

en: More
it: Altro

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: Center
it: Centro

en: Text Color
it: Colore del testo

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Text
it: Testo

en: Button
it: Pulsante

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Content title
it: Titolo del contenuto

en: More link
it: Link altro

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Image style
it: Stile immagine
