Atoms (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Category
lt: Kategorija

en: Summary
lt: Įžanga

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Table
lt: Lentelė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
lt: Pradėkite rašyti turinio pavadinimą, kad jį pasirinkti. Galite pridėti ir vidinė kalią kaip %add-node arba išorinį URL kaip %url. Įveskite %front nuorodai į pirma svetainės puslapį.

en: This must be an external URL such as %url.
lt: Tai turi būti išorinis URL, pvz %url.

en: Restrict which text formats are allowed, given the user has the required permissions. If no text formats are selected, then all the ones the user has access to will be available.
lt: Apribokite leidžiamus teksto formatus, jei vartotojas turi reikiamus leidimus. Jei nepasirenkami jokie teksto formatai, bus pasiekiami visi tie, prie kurių vartotojas turi prieigą.
