Atoms (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Table
ne: तालिका

en: Translate
ne: अनुवाद
