Atoms (1.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Category
ar: التصنيف

en: Summary
ar: الملخص

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Fields
ar: الحقول

en: Media
ar: ميديا

en: Table
ar: جدول

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Button
ar: زر

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Entity
ar: الكيان

en: About
ar: حول

en: Translate
ar: ترجمة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Date and time
ar: التاريخ والتوقيت

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: Edit %label
ar: تحرير %label

en: @name format: @date
ar: @name نمط: @date
