Atoms (1.0.0) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Number
hu: Szám

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Category
hu: Kategória

en: Summary
hu: Összegzés

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Filter
hu: Szűrő

en: Fields
hu: Mezők

en: Media
hu: Média

en: Table
hu: Táblázat

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Entity
hu: Entitás

en: Detail
hu: Részletek

en: About
hu: Leírás

en: Translate
hu: Fordítás

en: Uses
hu: Használat

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Date and time
hu: Dátum és idő

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Default date format
hu: Alapértelmezett dátumformátum

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Text fields
hu: Szövegmezők

en: Default view mode
hu: Alapértelmezett nézet mód

en: Datetime
hu: Időbélyeg

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Edit %label
hu: %label szerkesztése

en: @name format: @date
hu: @name forma: @date

en: Text (plain)
hu: Szöveg (egyszerű)

en: Text (plain, long)
hu: Szöveg (egyszerű, hosszú)

en: Text (formatted, long)
hu: Szöveg (formázott, hosszú)

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
hu: Egy tartalom annak címének begépelését elkezdve, az automatikusan megjelenő listából kiválasztható. De lehet belső Drupal útvonal (például %add-node), vagy külső (mondjuk %url). %front használható a címlapra hivatkozáshoz.

en: This must be an external URL such as %url.
hu: Ennek egy külső webcímnek kell lennie, mint például %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page.
hu: Ennek egy belső elérési útvonalnak kell lennie, mint például %add-node. Egy tartalom a címének begépelését elkezdve is kiválasztható. %front használható a címlaphoz.

en: Allowed text formats
hu: Engedélyezett szövegformátumok
