Atoms (1.0.1) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Number
uk: Число

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Category
uk: Категорія

en: Summary
uk: Резюме

en: URL
uk: URL-адреса

en: Text
uk: Текст

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Filter
uk: Фільтр

en: Fields
uk: Поля

en: Media
uk: Медіа

en: Table
uk: Таблиця

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Button
uk: Кнопка

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Entity
uk: Сутність

en: Detail
uk: Подробиці

en: About
uk: Про модуль

en: Translate
uk: Перекласти

en: Uses
uk: Використання

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: - Any -
uk: - Усі -

en: No translations available.
uk: Немає доступних перекладів.

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Field types
uk: Типи полів

en: Default view mode
uk: Усталений режим перегляду

en: Datetime
uk: Дата і час

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Edit %label
uk: Редагувати %label

en: @name format: @date
uk: Формат @name: @date

en: Text (plain)
uk: Текст (простий)

en: Text (plain, long)
uk: Текст (простий, довгий)

en: Text (formatted, long)
uk: Текст (форматований, довгий)

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: This must be an external URL such as %url.
uk: Це має бути зовнішньою URL-адресою на кшталт %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page.
uk: Це має бути внутрішній шлях, як-от %add-node. Також можна почати вводити назву матеріалу для того, щоб обрати його. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: Allowed text formats
uk: Дозволені текстові формати
