Atoms (1.0.3) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: E-mail
az: E-poçt

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: Summary
az: Xülasə

en: Text
az: Mətn

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Fields
az: Sahələr

en: Table
az: Cədvəl

en: Link text
az: Link mətni

en: Button
az: Düymə

en: Entity
az: Entiti

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Field types
az: Sahə növləri
