Atoms (1.0.3) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Category
gl: Categoría

en: Summary
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Filter
gl: Filtro

en: Fields
gl: Campos

en: Media
gl: Medios

en: Table
gl: Táboa

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Button
gl: Botón

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Entity
gl: Entidade

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: Uses
gl: Usos

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade

en: Edit %label
gl: Editar %label
