Auctioneer (2.0.0) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Closed
gu: બંધ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત
