Auctioneer (2.0.0) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Contains
ne: समावेश

en: Authored by
ne: लेखक

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
