Auctioneer (2.0.0) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Edit
sk: Upraviť

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Event
sk: Podujatie

en: Created
sk: Vytvorené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Add condition
sk: Pridať podmienku

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Authored by
sk: Autor

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: Email format
sk: Formát emailu

en: Owner
sk: Vlastník

en: Store
sk: Obchod

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Operator
sk: Operátor

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Weeks
sk: Týždne

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Empty
sk: Prázdne

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Unit
sk: Jednotka

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Changed
sk: Zmenené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Minutes
sk: Minúty

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Increment
sk: Vzostupne

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Context
sk: Kontext

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Validation
sk: Overovanie platnosti

en: Comparison value
sk: Hodnota porovnávania

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: All conditions must pass
sk: Všetky podmienky musia byť splnené
