Auctioneer (2.0.1) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
