Auctions (1.0.3) - en to nl translation catalogue (102 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: On
nl: Aan

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Revisions
nl: Revisies

en: Contains
nl: Bevat

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: Amount
nl: Bedrag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Auction
nl: Veiling

en: From:
nl: Van:

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Finished
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: 1 second | @count seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: @count seconden

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Canadian Dollar
nl: Canadese Dollar

en: About
nl: Over

en: Australian Dollar
nl: Australische Dollar

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw Zeelandse Dollar

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese Dollar

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Item Title
nl: Item titel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Solomon Islands Dollar
nl: Solomon Islands dollar

en: East Caribbean Dollar
nl: Oost-Caribische dollar

en: Asc
nl: Oplopend

en: Bids
nl: Biedingen

en: Auctions
nl: Veilingen

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Add new @type_singular
nl: @type_singular toevoegen

en: Timer font size
nl: Lettergrootte timer

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
nl: U hebt @entities_count van de @cardinality_count toegestane @label toegevoegd.

en: Add existing @type_singular
nl: Bestaande @type_singular toevoegen

en: Allow users to add existing @label.
nl: Gebruikers toestaan om bestaande @label toe te voegen.

en: Not yet started
nl: Nog niet gestart

en: Are you sure you want to remove %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wil verwijderen?

en: Delete this @type_singular from the system.
nl: @type_singular verwijderen uit het systeem.

en: There are no entities matching "%value".
nl: Er zijn geen entiteiten die overeenkomen met '%value'.

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
nl: Er zijn meerdere entiteiten genaamd %value. Verduidelijk uw keuze door het ID tussen haakjes te vermelden, bijvoorbeeld '@value (@id)'.

en: Multiple entities match this reference; "%multiple". Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
nl: Meerdere entiteiten komen overeen met deze referentie: "%multiple". Voeg de id tussen haakjes toe om aan te geven welke u verkiest, zoals "@value (@id)".

en: Update @type_singular
nl: @type_singular bijwerken

en: Create @type_singular
nl: @type_singular aanmaken

en: Display the referenced author user entity.
nl: De entiteit van de gerefereerde auteur weergeven.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Allow users to add new @label.
nl: Gebruikers toestaan om @label toe te voegen.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: Are you sure you want to remove this %entity_type?
nl: Weet u zeker dat us deze %entity_type wilt verwijderen?

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: New @label can be added.
nl: Nieuwe @label kan toegevoegd worden.

en: New @label can not be created.
nl: Nieuwe @label kan niet aangemaakt worden.

en: Existing @label can be referenced and are matched with the %operator operator.
nl: Bestaande @label kan gekoppeld worden en worden gematcht met de %operator-operator.

en: Existing @label can not be referenced.
nl: Bestaande @label kan niet gekoppeld worden.

en: Allow users to duplicate @label.
nl: Gebruikers mogen @label dupliceren.

en: @label can be duplicated.
nl: @label kan gedupliceerd worden.

en: @label can not be duplicated.
nl: @label kan niet gedupliceerd worden.

en: Duplicate @type_singular
nl: @type_singular dupliceren
