Auctions (1.1.0) - en to tr translation catalogue (61 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: On
tr: Açık

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Teaser
tr: Özet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: 1 minute | @count minutes
tr[0]: 1 dakika
tr[1]: @count dakika

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Contains
tr: İçerir

en: Authored by
tr: Yazan

en: Amount
tr: Miktar

en: Ascending
tr: Artan

en: Deleted
tr: Silindi

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Auction Items
tr: Açık arttırma öğeleri

en: From:
tr: Kimden:

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: 1 second | @count seconds
tr[0]: 1 saniye
tr[1]: @count saniye

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Euro
tr: Avro

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: Canadian Dollar
tr: Kanada Doları

en: About
tr: Hakkında

en: Australian Dollar
tr: Avustralya Doları

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Turkish lira
tr: Türk lirası

en: There are no entities matching "%value".
tr: "%value" ile eşleşen varlık yok.

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
