Auctions (2.0.0) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: On
he: פעיל

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: n/a
he: -ללא-

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Revisions
he: גרסאות

en: Contains
he: מכיל

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Amount
he: כמות

en: Ascending
he: עולה

en: Deleted
he: נמחק

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Font size
he: גודל גופן

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Duplicate
he: שכפול

en: From:
he: מאת:

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Finished
he: סיום

en: 1 second | @count seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: @count שניות

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Euro
he: יורו

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Add new @type_singular
he: הוספת @type_singular

en: Display the referenced author user entity.
he: הצגת יישות המשתמש של המחבר/ת.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
