Audit Export (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Private
ru: Приватный

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Public
ru: Общедоступный

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Filename
ru: Имя файла

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Page
ru: Страница

en: Site name
ru: Название сайта

en: Database
ru: База данных

en: Module
ru: Модуль

en: Never
ru: Никогда

en: Success
ru: Успешно

en: N/A
ru: Н/Д

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Found
ru: Обнаружено

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: Limit
ru: Предел

en: Site information
ru: Информация о сайте

en: Permissions
ru: Права доступа

en: All pages
ru: Все страницы

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: About
ru: Информация

en: Temporary
ru: Временный

en: Authentication type
ru: Тип аутентификации

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Execution Time
ru: Время выполнения

en: Filesystem
ru: Файловая система

en: Remote URL
ru: Внешний URL-адрес

en: All permissions
ru: Все права доступа
