Augmentor AI (1.0.2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: Tags
ja: タグ

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Top
ja: トップ

en: Add
ja: 追加

en: Bottom
ja: ボトム

en: Targets
ja: ターゲット

en: Append
ja: 末尾に付加

en: Replace
ja: 置換

en: Output format
ja: 出力書式

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Target
ja: ターゲット

en: Button label
ja: ボタンラベル
