Augmentor AI (1.1.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Add
lt: Pridėti

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
