Authorize.net CIM Manager (1.0.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Country
ca: País

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Introduction
ca: Introducció

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Company
ca: Empresa

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Environment
ca: Entorn

en: Installation
ca: Instal·lació

en: -Select-
ca: -Selecciona-
