Author Pane Popup (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Desc
ro: Descendent

en: Inactive
ro: inactiv

en: Method
ro: Metodă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Position
ro: Poziţie

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Show
ro: Arată

en: Red
ro: Roșu

en: Style
ro: Stil

en: Installed
ro: Instalat

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Apply
ro: Aplică

en: Hide
ro: Ascunde

en: Blue
ro: Albastru

en: Title text
ro: Textul titlului

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Joined
ro: Înscris

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: Pages or PHP code
ro: Pagini sau cod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ro: Dacă este selectată opţiunea PHP, se introduce codul PHP între %php. Trebuie avut în vedere că executarea de cod PHP incorect poate face ca situl să devină inutilizabil.

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
