Auto Login URL (3.1.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: N/A
ar: غير موجود

en: Destination
ar: الوجهة

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول
