Auto Translation (1.4.27) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Block
ar: الصندوق

en: Published
ar: منشور

en: Media
ar: ميديا

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Draft
ar: مسودة

en: Translate content
ar: ترجمة المحتوى
