Auto Translation (1.4.35) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Media
el: Μέσα

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Translate content
el: Μετάφραση ύλης
