Auto Translation (1.4.35) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Node
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Published
et: Avaldatud

en: Media
et: Meedia

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Webform
et: Veebivorm

en: Draft
et: Mustand

en: Translate content
et: Tõlgi sisu
