Auto Translation (1.4.35) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Block
hr: Blok

en: Published
hr: Objavljeno

en: Media
hr: Mediji

en: Translate content
hr: Prevođenje sadržaja
