Auto Translation (1.4.35) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Block
km: ប្លុក

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Translate content
km: បក​ប្រែ​មាតិកា
